Proč oslovit nás

- Praxi v oboru máme více než 15 let, naší předností je spolehlivost a profesionální jednání. Všichni naši pracovníci jsou řádně proškoleni na práci jak horolezeckou technikou tak na použití pracovních plošin. Samozřejmostí je použití profesionálního vybavení s pravidelnou certifikací. Rovněž vlastníme odpovídající pojištění odpovědnosti.

- Cenu vždy domlouváme individuálně po prohlídce objektu a naplánování prací. Snažíme se co nejvíce přizpůsobit možnostem klienta.

- Jsme certifikovanou aplikační firmou společnosti Impaguard - nano čištění a ošetření veškerých povrchů. Máme k dispozici odborného konzultanta z oboru výroby čistících chemických prostředků 

- Nesporná výhoda využití horolezecké techniky je nižší cena oproti pronájmu plošin či výstavby lešení a jeho následnému pronájmu. 

- V případech, kdy nestačí forma horolezeckých prací, máme k dispozici plošinu s dosahem 21 m do výšky a 8 m do boku. Rovněž si zařizujeme pronájmy jiných druhů plošin či mobilního lešení.

- V mimo pracovní době jsme aktivní sportovci v častém spojení s přírodou a obzvlášť horami. I z tohoto důvodu pro nás není práce jen honbou za výdělkem, ale spíše koníčkem a mnohdy i výzvou.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.